Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
25 Temmuz 2023 Salı

Rodos'taki Hollandalılar tahliye edildi

Rodos’ta tatil yapan Hollandalı turistler, şiddetli orman yangınları nedeniyle tahliye edildi. Turistler Hollanda'ya döndü.

Rodos'taki Hollandalılar tahliye edildi

Hollandalı turistleri Amsterdam Schiphol havalimanına getiren tahliye uçağında yaklaşık 120 yolcu olduğu belirtildi. 

Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan için risk seviyesinin hâlen ‘yeşil’ olduğunu, yani ülkedeki durumun Hollanda’ya nazaran daha tehlikeli olmadığını açıkladı, ancak durumun hızla kötüleşebileceğini vurguladı. Yunan adalarının, özellikle çocuklu aileler ve astım hastaları için tehlikeli olabileceği belirtildi. 

Rodos’ta şiddetli rüzgarlarla körüklenen orman yangınları, yaklaşık bir haftadır etkisini sürdürüyor. Özellikle güney bölgeleri etkileyen yangınlar nedeniyle, 19 bini aşkın kişi adadan tahliye edildi. Yangınların, Korfu ve Evia adalarına da sıçradığı bildirildi.

Geri Dön 25 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN