Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
22 Ekim 2022 Cumartesi

Rapor: Polis, ev içi şiddet mağdurlarını suçu bildirmekten caydırıyor

Dijital veri platformu Pointer tarafından hazırlanan rapor, Hollanda’da polis memurlarının sık sık ev içi şiddeti ihbar etmek isteyen mağdurların cesaretini kırdığını ortaya koydu. 

Rapora göre, birçok polis, özellikle mağdurun fiziksel bir yaralanması ya da tanığı yoksa olay hakkında cezai soruşturma başlatmıyor. Travmatize olmuş ve kafası karışık mağdurlara karşı karşıya gelen polisler, özellikle bu tür şiddet vakalarıyla tecrübesi yoksa, mağdurun raporuna işleme almak ve soruşturma başlatmak istemiyor. 

Aile avukatları, mağdurları yine de polise gitmeye teşvik ediyor. Soruşturma başlatılmasa bile, suçun tekrarı durumunda daha önce şikayette bulunmuş olmanın faydalı olacağı düşünülüyor. 

Geri Dön 22 Ekim 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN