Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Şubat 2024 Cumartesi

Konut fiyatlarında yüzde 8 artış bekleniyor

Hollanda'da yapılan bir araştırmaya göre, bu yıl konut satış fiyatlarının yüzde 8 artması bekleniyor.

ING tarafından yapılan araştırmada artışların yüzde 5 ila yüzde 8 bandında olacağı öngörüldü. Zam oranlarının son ik yılın zirvesine çıkacağı belirtilirken, en yüksek artışların ikinci el evlerde olacağı ifade edildi.

Ekonomist Sander Burgers, ev fiyatlarındaki artışın, ülkede ortalama maaşların artmasıyla paralel olduğuna dikkat çekti. Hollanda’da ortalama ücretler, 2023’ün son çeyreğinde, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 6,9 oranında artmıştı.

Hollanda Ekonomi Politikası Analiz Bürosunun (CPB) tahminlerine göre bu yıl özel sektördeki saatlik ücretlerin ortalama yüzde 6,3 yükseleceği öngörüldü.

Geri Dön 24 Şubat 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN