Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Mart 2024 Cuma

İnşaat sektöründen hükûmete ‘teşvikleri artırın’ çağrısı

Hollanda'da inşaat sektörü, yılda 100 bin yeni konut hedefini karşılamak için hükûmete 'teşvikleri artırma' çağrısında bulundu.

Hollanda’da hükûmet yılda 100 bin yeni konut inşa etme hedefi koymuştu. İnşaat sektörü; belediyeler, ev sahibi ve kiracı dernekleri hükûmete ortak bir uyarıda bulundu. Söz konusu mektupta, teşvik çağrısı yapılarak, hükûmetin 2030 yılına kadar, sektöre yılda 3 ila 5 milyar avro arasında destek sağlaması gerektiği bildirildi. 

Hükûmet ayrıca yeni konut projelerinin orta ve orta alt sınıfa yönelik uygun fiyatlarda satışa sunulmasında anlaşmıştı. Şirketlerde hükûmete destek vermiş ancak teşviklerin artırılması istenmişti, "Devlet destekleri artırılmada, istenilen kalitede, uygun fiyatlı konut inşası mümkün değil" denildi. Belediyelerin ve yerel yönetimlerin söz konusu krizde bütçelerinin yeterli olmadığı vurgulandı.

Geri Dön 01 Mart 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN