Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Kasım 2023 Çarşamba

Hollanda'da fırtına uyarısı

Hollanda'da beklenen fırtınalı hava, sabah ve akşam saatlerinde trafikte yoğunluğa neden olacak. 

Kış saati uygulaması nedeniyle havanın erken kararması ile birlikte yağmur ve rüzgar, yollarda ekstra yoğunluğa yol açacak. Bugünden itibaren yağmurlu bir hava ve güneyden esecek 70 km/saat hızında rüzgar etkili olacak. 

Yarın ise ülke genelinde rüzgarın şiddetinin 6 ila 8’e kadar çıkması ve hızının saatte 80 ila 100 kilometre arasında olması bekleniyor. Fırtına şiddetindeki rüzgar aşırı yağış ile birleştiğinde trafikte yoğunluğa ve sıkışmalara neden olabilir. 

Meteorologlara göre, cumartesiye kadar, kıyı kesimlerinde 50 ila 70 milimetre, iç kesimlerde ise 20 ila 50 milimetre yağmur düşebilir.

Geri Dön 01 Kasım 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN