Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Nisan 2023 Cumartesi

Her altı Hollandalıdan biri dezavantajlı

Sosyokültürel Planlama Ofisi verilerine göre, Hollanda’da yaşayan her altı kişiden biri dezavantajlı durumda. Hollandalıların yarısı ise siyasete ve siyasetçilere güvenmiyor.

Planlama Ofisi, hükümetin aldığı önlemlere rağmen, ülkede belirli grupların yapısal olarak dezavantajlı olduğu tespitinde bulundu. Dezavantajlı grup, çoğunlukla 65 yaş üstü vatandaşlar, etnik azınlıklar, ve tek ebeveynli ailelerin çocuklarından oluşuyor. Hollandalılar, hayatlarına 10 üzerinden ortalama 7,8 puan verirken, ortalama puan bu gruptakiler arasında 6,3’e düşüyor. 

Ayrıca, politikacılara olan güven uzun süredir düşüyor. Her iki kişiden biri, siyasetçilerin ekonomik kriz, küresel ısınma, konut kıtlığı, ve iş gücü piyasasındaki personel açığı gibi problemleri çözebileceğine inanmıyor. 

Geri Dön 15 Nisan 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN