Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Ekim 2023 Salı

Gazze'ye destek eylemi: Daha kaç masum Filistinli ölmeli?

Hollanda'nın Den Haag kentinde düzenlenen Filistin'e destek mitinginde konuşan DENK Partisi lideri, "Filistinlilerin kaderine ortak olmak için kaç masum Filistinli daha ölmeli" dedi.

Hollanda'da, Filistin toplumunun düzenlediği Filistin'e Destek Mitingi, 29 Ekim Pazar günü Den Haag'da gerçekleşti. Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı mitingde birçok örgüt ve kurum temsil edildi. Katılımcılar, Gazze'deki şiddeti sona erdirmek için ateşkes çağrısı yaparken, Hollanda hükûmetinden İsrail ile işbirliğini sonlandırma taleplerinde bulundu.

"Daha kaç masum Filistinli ölmeli?"

Mitingde konuşan DENK partisi lideri Stephan Van Baarle, Hollanda hükûmetine ve uluslararası topluluğa Filistinlilerin acısına ortak olma gerekliliğini dile getirdi. Van Baarle, özellikle Hollanda Başbakanı Mark Rutte'ye hitaben, İsrail'in saldırgan politikalarını eleştirdi ve hükûmetin bu tutumundan dolayı utanması gerektiğini belirtti. Ayrıca, İsrail'in Filistin topraklarına yönelik hukuksuz eylemlerini ve Filistinli çocukların öldürülmesini vurgulayarak, Hollanda hükümetine ve uluslararası topluluğa, "Filistinlilerin kaderine ortak olmak için kaç masum Filistinli daha ölmeli?" şeklinde bir soru sordu.

Van Baarle, konuşmasını "Şeria Nehri'nden Akdeniz'e kadar, Filistin özgür olacak!" sözleriyle sonlandırdı.

Geri Dön 31 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN