Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Şubat 2024 Pazartesi

Eritreliler ayaklandı: Taş ve sopalar havada uçtu, araçlar yakıldı

Hollanda'nın Lahey kentinde, Eritre hükûmetini destekleyen grup ile hükûmet karşıtları arasında çıkan çatışmalarda; taş ve sopalar havada uçuştu, çevredeki araçlar ateşe verildi.

Olay, Eritre hükûmeti yanlılarının bir salonda toplanmasının muhalif gruplar tarafından öğrenilmesi üzerine başladı. Muhalefet yanlıları, salona taş ve sopalarla saldırdı, camları kırdı ve polis araçları ile otobüsleri ateşe verdi. Polis, olaya biber gazıyla müdahale etti. Çıkan çatışmada bazı polis memurları yaralandı.

Lahey Belediyesi Sözcüsü Robin Middel, şiddet olaylarının kontrolden çıktığını ifade ederken; Lahey Emniyeti'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Eritreli iki grubun taşlı sopalı kavgaya tutuştuğu ve polisin kamu düzenini sağlamak için müdahale etmek zorunda kaldığı belirtildi. Kundaklanan polis araçları ve otobüsler itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.

Geri Dön 19 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN