Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Mayıs 2023 Salı

Dışişleri Bakanı: Ukraynalılar, en kısa zamanda F-16 jetleriyle eğitime başlayacak

Hollanda Dışişleri Bakanı Wopke Hoekstra, Ukraynalı askerlerin en kısa zamanda F-16 jetleriyle eğitime başlayabileceği öngörüsünde bulundu. 

Hoekstra, eğitim başlayacağı tarihe yönelik bir açıklama yapmadı, ancak Ukrayna için ‘her saat önemli’ vurgusunu yaparak, kararın en hızlı şekilde uygulamaya konulacağını aktardı. 

Ukrayna’ya savaş uçağı tedariki konusunda tereddütlü olan ABD,  aralarında Amerikan yapımı F-16’ların da bulunduğu savaş uçaklarının Ukrayna’ya gönderilmesi ve Ukraynalı pilotların eğitimi konusunda geçtiğimiz hafta sonu yeşil ışık yakmıştı. 

Ukrayna, hava savunmasını güçlendirebilmek için, NATO üyesi ülkelere aylardır savaş uçağı çağrısında bulunuyordu. Hollanda ve İngiltere, geçtiğimiz hafta, Ukrayna’ya F-16 jetleri sağlamaya yönelik bir uluslarası koalisyon kurma konusunda anlaşmıştı. 

Geri Dön 23 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN