Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Şubat 2024 Salı

Aşırı sağcı Wilders: Avrupa’nın aptal köylüsü olduk

Aşırı sağcı Geert Wilders, "Ukraynalılar akın akın Hollanda’ya geliyor. Biz yine Avrupa’nın aptal köylüsü olduk" diye konuştu.

Hollanda’da geçtiğimiz hafta çok sayıda belediye Ukraynalı sığınmacılara tahsis edilen barınma merkezlerinin neredeyse dolu olduğunu duyurmuştu. Açıklamalarda sonra tartışma, siyasetin de gündemine oturdu. Aşırı sağcı Özgürlük Partisi (PVV) lideri Geert Wilders, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ukraynalılar akın akın Hollanda’ya geliyor. Konu savaştan çok bedava konut, sağlık hizmeti ve para. Biz yine Avrupa’nın aptal köylüsü olduk" diye konuştu.

PVV'li Wilders, Ukrayna’ya askeri destek sağlanmasına da karşı çıkararak, Hollanda'nın da kendini savunmak için silaha ihtiyacı olduğunu savundu.

Geri Dön 27 Şubat 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN