Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Nisan 2023 Salı

Almanya'ya para kaçırmaya çalışan kişi yakalandı

Hollanda'dan Almanya'ya trenle yolculuk eden bir şahıs, yanında izin verilen miktarın 30 katı olan 300 bin avro nakitle yakalandı.

Alman Federal Polisi, yaptığı rutin kontrolde, Amsterdam-Berlin trenindeki şahsa yanında yasal sınır olan 10 bin avronun üzerinde nakit para taşıyıp taşımadığını sordu. Şahıs ‘hayır’ cevabını verdi, ancak polis, adamın çantalarında gizlenmiş 300 bin avro nakit para ele geçirdi. Şüpheli, neden bu kadar para taşıdığını açıklayamadı. 

Şüheli tutuklanmadı, ancak yanında taşıdığı paraya el konuldu. Gümrük yetkilileri, paranın nereden geldiği ve nereye gideceğine ilişkin soruşturma başlattı. 

Federal Polis Memuru Ralf Löning, ancak kesin ve açık bir şekilde açıklayabilirseniz yanınızda 10 bin avronun üzerinde nakit taşınabileceğini hatırlattı.

Geri Dön 04 Nisan 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN