Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
14 Kasım 2023 Salı

Şiddetli yağış nedeniyle eğitime 2 gün ara

Fransa'da, Pas-de-Calais kentinde, şiddetli yağış nedeniyle 388 okulda eğitime 2 gün ara verildi.

Şiddetini artıran yağışlar nedeniyle, bölgede sel tehlikesinin bulunduğu duyuruldu. Bölgede elektrik ve su kesintileri devam ederken, çiftçiler tahliye çalışmalarını protesto ederek eylem yaptı. 

Bölgede 7 Kasım’da yaşanan Ciaran Fırtınası'nın ardından olağanüstü sel uyarısında bulunulmuş, alarm seviyesi kırmızıya çıkarılmıştı.

Fransa Sigorta Federasyonu (FFA) Ciaran ve Domingos Fırtınaları nedeniyle dört günde 517 binden fazla hasar oluştuğunu, mali yükün en az 1,3 milyar avro olduğunu duyurdu. 7 Kasım’dan bu yana süren fırtınaların ülkedeki en yıkıcı fırtınalar arasında5. Sırada yer aldığı açıklandı. 

Geri Dön 14 Kasım 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN