Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman ekonomisi resesyona girecek - 20 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
30 Kasım 2023 Perşembe

Paris Belediye Başkanı Hidalgo: Twitter küresel bir lağım

Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo, küresel lağıma benzettiği, eski adı Twitter olan X platformunu kullanmayı bıraktığını duyurdu.

Hidalgo, X’de antisemitizmi engellemek için çaba gösterilmediğini savundu. Paris Belediye Başkanı, sosyal medya platformunu istismar, nefret söylemi ve yanlış bilginin yayıldığı küresel bir lağım olarak nitelendirdi. Hidalgo, Elon Musk’ı işaret ederek, platformda kasıtlı olarak gerilim ve çatışmaların tırmandırıldığını ileri sürdü.

İş insanı Elon Musk, 2022 yılında Twitter'ı satın aldıktan sonra binlerce çalışanı işten çıkarmış, platformun adını da X olarak değiştirmişti.

Geri Dön 30 Kasım 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN