Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Kasım 2023 Perşembe

Oturum izni olmayana sağlık hizmeti yok

Fransa'da göç yasaları sertleşirken; oturum izni olmayanlara ücretsiz sağlık hizmetinin iptal edilmesini öngören yasa tasarısı Senato'da onaylandı. 

Oturum izni olmayana sağlık hizmeti yok

Fransa göç yasasını sertleştiriyor. Senato, ülkede oturum izni olmayanların devlet tarafından sağlanan ücretsiz sağlık hizmeti desteğini iptal eden yasa tasarısını onayladı. Buna göre, Fransa’da oturum izni bulunmayan göçmenler, acil durumlar dışında ücretsiz tedavi olamayacak.

Senato ayrıca parlamentoya gelecek üç yıl için göç kotası belirleme yektisi verilmesini ve aile birleşimine ilişkin şartları zorlaştırmayı içeren maddeleri de kabul etti.

Tasarının tüm maddeleri Senato’dan geçtikten sonra müzakereler için Ulusal Meclis’e gönderilecek.

Geri Dön 09 Kasım 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN