Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Kasım 2022 Çarşamba

Noel primi ödemeleri başlıyor

Fransa’da sosyal yardım alan yaklaşık 2,3 milyon kişiye, 15 Aralık’tan itibaren, 152 ila 442 avro arasında Noel primi ödenecek.

Tek başına yaşayan bekar bir kişi 152 avro, çocuksuz çiftler 228 avro yardım alacak. Tek başına yaşayan çocuklu ebeveynlere, çocuk sayısına göre 228 ila 396 avro ödenecek, çocuk sahibi çiftlere ise yine çocuk sayısına göre 274 ila 442 avro yardım yapılacak. Yardım, başvuru gerekmeden ihtiyaç sahiplerinin banka hesabına yatırılacak. 

Fransız hükûmeti, eylül ayında, dar gelirli ailelere 100 ila 200 avro ek enerji yardımı yapılacağını açıklamıştı. Bu yardımlar da aralık ayında ödenecek; yıllık geliri 10 bin 800 avronun altında olan haneler 200, 17 bin 400 avronun altında olan haneler 100 avro enerji yardımı alacak. Bu yardımdan 12 milyona yakın hanenin faydalanması bekleniyor. 

Geri Dön 30 Kasım 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN