Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
05 Mayıs 2023 Cuma

Macron’un ziyaret edeceği bölgede protesto yasağı: Cezası 7 bin 500 avro

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un ziyaret edeceği lisenin çevresinde protesto düzenlemek yasaklandı. Yasağa uymayanların 7 bin 500 avroya kadar para cezasına çarptırılacağı bildirildi.

Fransa’da, Charente-Maritime kentinde, Macron’un ziyaret edeceği lisenin bulunduğu bölgede, tüm gösteri ve toplanmaların sabah 7.30’dan 18.00’e kadar yasaklandığı bildirildi. Sendikalar, 7 bin 500 avro para cezasına rağmen protesto çağrısı yaptı. 

Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve diğer devlet bakanları, tartışmalı emeklilik reformunun yasalaşmasından bu yana yaptıkları gezilerde sert tepki ve protestolarla karşılaşıyor.

Emeklilik reformuna ilişkin referandum talebi reddedildi

Anayasa Konseyi, parlamentodaki muhalefet partilerinin sunduğu, ‘emeklilik yaşını 62'ye düşürmeye yönelik referanduma gidilmesi’ talebini reddetti. 

Geri Dön 05 Mayıs 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN