Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Ağustos 2023 Cumartesi

Macron: Her zaman bir göç ülkesi olduk ve olmaya devam edeceğiz

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ülkede yaşanan şiddet olayları ve ayaklanmaların göçmenlerle ilgisi olmadığını söyleyerek, “Biz her zaman bir göç ülkesi olduk ve olmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Macron: Her zaman bir göç ülkesi olduk ve olmaya devam edeceğiz

Macron, Fransa’nın göçmenleri kabul etmeye devam edeceğini vurguladı. 

Cumhurbaşkanı Macron, Le Figaro’ya verdiği demeçte, 17 yaşındaki gencin polis kurşunuyla öldürülmesinin ardından çıkan isyanlarda gözaltına alınanların yüzde 90’ının Fransız olduğunu vurguladı. 

Şiddet olaylarının göçmenlerle ilgisi olmadığını dile getiren Macron, "Bu olaylar mevcut göçün bir sonucu değil. Sosyo-ekonomik güçlüklerin, entegrasyonda yaşanan sorunların, ve demokrasinin işleyişiyle ilgili problemlerin bir sonucu" ifadelerini kullandı. 

Ayrıca Macron, yaşanan şiddet olaylarına karışan reşit olmayan gençlerin aileleri hakkında ‘ebeveyn sorumluluğunu’ yerine getirmedikleri için cezai işlem uygulamayı planladığını dile getirdi.

Geri Dön 05 Ağustos 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN