Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Nisan 2023 Perşembe

Hollanda’da Macron’u protesto eden kişi gözaltına alındı

Hollanda'yı ziyaret eden Fransa Cumhurbaşkanı Macron, bir öğrenci tarafından protesto edildi. Güvenlik güçleri, protestocuyu gözaltına aldı.

Hollanda’ya iki günlük resmi ziyarette bulunan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Amsterdam Üniversitesi’nde bir programa katıldı. Üniversite girişinde Macron’a slogan atarak tepki gösteren bir kişi, güvenlik güçlerinin müdahalesiyle gözaltına alındı. 

Protestocunun, "Macron istemese de çalışanların onuru için buradayız" diye bağırması üzerine, güvenlik güçleri hemen müdahale ederek protestocuyu yüz üstü yere yatırdı. Üç güvenlik görevlisinin protestocuya müdahale ettiği anların görüntüleri, sosyal medyada yayıldı ve büyük tepki çekti.

Macron, dün de Lahey’de konuşma yaparken protesto edilmişti. ‘Şiddetin ve ikiyüzlülüğün başkanı’ yazılı bir pankart açan protestocular, Macron’a, tartışmalı emeklilik reformuna ilişkin, "Fransız demokrasisi nerede?" sorusunu sordu. Macron’un konuşmasını bölen protestocular hızla dışarı çıkarıldı. 

Geri Dön 13 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN