Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Aralık 2023 Çarşamba

Göç yasa tasarısının görüşmelerine son verildi

Fransa’da tartışmalı göç yasa tasarısının Ulusal Mecliste görüşülmesi 265'e karşı 270 oyla reddedildi.

Solcu Ekolojistler Partisi tarafından sunulan ret önergesine, aşırı sağcı Marine Le Pen’in partisi Ulusal Birlik de destek verdi. 

Hükûmet aleyhine sonuçlanan oylalamanın ardından, İçişleri Bakanı Gerald Darmanin istifa ettiğini açıkladı. Ancak Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Darmanin’in istifasını kabul etmedi. 

Muhalif isimlerden Boyun Eğmeyen Fransa (LFI) Partisi lideri Jean-Luc Melenchon, hükûmeti istifaya çağırdı. Ulusal Meclisteki Macron ittifakı tarafından yayımlanan ortak bildiride, tasarının geri çekilmeyeceği, hayata geçirilene kadar mücadeleye devam edileceği açıklandı.

Söz konusu tasarı, hapis cezasına çarptırılmış göçmenlerin sınır dışı edilmesini kolaylaştırmayı ve aile birleşimini zorlaştırmayı kapsıyordu.

Geri Dön 13 Aralık 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN