Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Temmuz 2023 Salı

Fransız istihbaratı: Aşırı sağcı şiddet artıyor

Fransa’nın üst düzey istihbarat yetkilisi, 2023 yılının başından bu yana aşırı sağcı şiddet eylemlerinin ‘endişe verici seviyede’ arttığı uyarısında bulundu. 

Fransız istihbaratı: Aşırı sağcı şiddet artıyor

Fransız istihbarat teşkilatı DGSI başkanı Nicolas Lerner, geçtiğimiz aylarda göçmenlerle ilgili ılımlı politikalar izleyen iki sol görüşlü belediye başkanına düzenlenen saldırılara dikkat çekti. Aşırı sağcılar, bir belediye başkanının evini kundaklamış, diğerine ise sığınmacılar için kabul merkezi kurduğu için tehditte bulunmuştu. İki belediye başkanı da, yaşananların ardından istifa etmişti. 

2017'den bu yana aşırı sağ tarafından planlanan on terör saldırısının engellendiğini hatırlatan Lerner, yetkilileri, ‘şiddet eylemini meşrulaştıran ideolojilere’ karşı dikkatli olmaya çağırdı. 

Geri Dön 11 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN