Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Ağustos 2023 Cumartesi

Fransız bakan İngiltere'yi göç yasasını değiştirmeye çağırdı

Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, Manş Denizi üzerinden İngiltere'ye ulaşan düzensiz göçmenlerle ilgili sorunun çözümü için İngiltere'nin yasalarını değiştirmesi gerektiğini belirtti.

Darmanin, yerel gazete La Voix Du Nord'a yaptığı açıklamada, Manş Denizi'nden İngiltere'ye geçmeye çalışan düzensiz göçmenler hakkında görüşlerini dile getirdi.

Bakan, "Bu sınır meselesini çözmek için İngiltere'nin normal bir göç akışına izin veren adımlar atması gerekiyor, aksi takdirde sorun çözüme kavuşmayacak." dedi. İngiltere'nin, düzensiz göçmenlerin iltica veya aile birleşimi için topraklarına girmelerine izin vermediğini belirten Darmanin, "İngiltere, bu yaklaşımı benimsiyor çünkü sınır korumasını biz sağlıyoruz" şeklinde görüş belirtti. Bakan, hiçbir yasanın veya engelin bir kadının eşine veya bir çocuğun annesine kavuşmasını engelleyemeyeceğine vurgu yaptı.

Darmanin, İngiltere'de 1 milyon kadar düzensiz göçmen bulunduğunu ve her yıl bu ülkenin 6 bin düzensiz göçmeni sınır dışı ettiğini ifade etti.

Marine Le Pen uyarısı

Öte yandan, Darmanin, işçi sınıfının yaşam koşullarının iyileştirilmesi gerektiğini vurgulayarak, aksi takdirde aşırı sağcıların 2027 cumhurbaşkanlığı seçimini kazanabileceği uyarısında bulundu. Marine Le Pen'in önümüzdeki beş yıl içinde cumhurbaşkanı seçimini kazanma olasılığının "muhtemel" olduğunu da ekledi.

Geri Dön 26 Ağustos 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN