Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Mart 2024 Salı

Fransız aşırı sağından göç karşıtı kampanya

Fransa’da aşırı sağcı Marine Le Pen’in partisi Ulusal Birlik (RN), Avrupa Parlamentosu seçimlerinin 'göçe evet mi hayır mı referandumu' olarak nitelendirdi.

RN Genel Başkanı Jordan Bardella, parti mitinginde yaptığı bir konuşmada, "9 Haziran'daki seçimler, göçmenlerin bizi batırmasına karşı bir referandum olarak geçecek" ifadelerini kullandı. Bardella, Fransa’nın kaderini Fransızların belirleyeceğini vurgulayarak, "Bizi seçerseniz, sınırlarımız güvende olacak" diye konuştu.

Anketlere göre, oyları yükselişte olan RN, "Fransa geri dönüyor, Avrupa canlanıyor" sloganıyla meydanlara iniyor. 

Danışmanlık şirketi Portland Communications’ın son anketlerine göre ise aşırı sağcı RN partisi, haziranda yapılacak Avrupa Parlamentosu seçimlerinde oyların yüzde 33'ünü alarak yeni bir rekora imza atabilir.

Geri Dön 05 Mart 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN