Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Nisan 2023 Pazar

Fransa'da bu hafta neler yaşandı?

Fransa'nın gündeminde bu hafta da emeklilik yaşı protestoları vardı. İşte yaşananlar...

Fransa'da bu hafta neler yaşandı?

Fransa'da Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un emeklilik reformuna yönelik kararına karşı çıkan sendikalar, öğrenciler ve diğer gruplar tarafından düzenlenen protestolar ülke genelinde devam ediyor. Ancak, Macron'un planı Anayasa Mahkemesi tarafından onaylandı.

Fransa’da sahibi olduğu inşaat şirketinde 200 işçiyi kaçak çalıştırdığı, işçilerin sosyal aidat primlerini yatırmadığı tespit edilen Türk patron Tanju B., 18 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Hollanda'da yapılan bir protesto sırasında Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'u eleştiren bir kişi gözaltına alındı. Hollanda'daki protesto eylemi, Macron'un emeklilik reformu planını ve Fransa'daki son protestoları eleştiren bir grup aktivist tarafından düzenlenmişti.

Geri Dön 16 Nisan 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN