Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
02 Mayıs 2023 Salı

Fransa’da 1 Mayıs: Polis protestolarda drone kullandı

Fransa’da sendikaların emeklilik reformuna karşı 1 Mayıs’ta sokağa inme çağrısına yanıt veren bir milyonu aşkın kişi, İşçi Bayramını kutlamak ve reformun yasalaşmasını protesto etmek için sokaklardaydı. 

Protestolara, 1,5 milyondan fazla kişinin katılması bekleniyor. 5 bini Paris’te olmak üzere toplam 12 bin polis, protestolarda güvenliği sağlamak için görevlendirildi. Paris ve çevresinde birçok metro ve tren istasyonu kapatıldı. 

Paris ve Bordeaux şehirlerinde mahkemeler, 1 Mayıs protestolarında polisin uzaktan kumandalı uçaklarla protestocuları izlemesine izin verdi. 

Sivil toplum kuruluşları, yasa dışı olduğu ve mahremiyet hakkını ihlal ettiği gerekçesiyle bu karara itiraz etmişti. Ancak mahkeme, polisin bu araçlarla protestocuları gözlemlemesinin ‘ciddi bir özgürlük ihlali olmadığına’ karar verdi. 

Geri Dön 02 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN