Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Eylül 2022 Çarşamba

Fransa: Kış soğuk geçerse evlerde elektrik kesintisine gidilebilir

Fransa Enerji Düzenleme Komisyonu Başkanı Emmanuelle Wargon, hanelerde kısa süreli elektrik kesintisine gidilebileceğini söyledi.

Fransa Enerji Düzenleme Komisyonu Başkanı Emmanuelle Wargon, Fransa’da kış ayları çok soğuk geçerse ve nükleer reaktörleri yeniden faaliyete geçirmekte geç kalınırsa hanelerde bölgesel ve kısa süreli elektrik kesintilerine gidilebileceğini açıkladı. 

"Kış gerçekten soğuk geçerse istisnai önlemlere başvurmak zorunda kalacağız" diyen Wargon, "En zor durumlarda, küçük ölçekte, bir belediyede veya bir ilçede önceden uyararak birkaç saatliğine hedefli kesintiler yapabiliriz" açıklamasında bulundu. Wargon, haneler için doğalgaz kesintisinin ise kesinlikle gündeme gelmeyeceğine dair güvence verdi. 

Geri Dön 21 Eylül 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN