Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Ağustos 2023 Perşembe

Demir yolunda yangın çıktı, yolcular mahsur kaldı

Nantes'tan Paris'e seyahat eden bir trenin güzergahında yangın çıkması sonucu yolcular saatlerce vagonlarda mahsur kaldı.

Önceki akşam Nantes'tan Paris'e doğru hareket eden tren, Angers bölgesindeki Trelaze mevkisinde çıkan yangın nedeniyle yaklaşık 11 saat rötarlı olarak hareket edebildi. Bu süre zarfında trenin içinde bulunan yaklaşık 80 yolcu vagonlarda mahsur kaldı.

Firma yolcuların taksi ve otel masraflarını karşılamadı

Bir yolcu, France Bleu radyosuna yaptığı açıklamada, yetkililerin başlangıçta trenin biraz bekledikten sonra devam edeceği bilgisini verdiğini ancak daha sonra trenin hareket edemeyeceği bilgisini aldıklarını ifade etti. Başka bir yolcu ise demir yolu firmasının, trenin yoğunluğu nedeniyle yolcuların taksi ve otel masraflarını karşılamayı reddettiğini belirtti.

Bu süre zarfında bazı yolcuların beklemekten sıkılarak tren istasyonundan ayrıldığını söyledi. Maddi imkanları kısıtlı olan yaklaşık 80 yolcunun ise geceyi vagonlarda geçirmek zorunda kaldığını aktardı.

Geri Dön 24 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN