Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Ocak 2024 Cumartesi

Carrefour’dan fahiş fiyat artışları yapan ürünleri satmayacak

Carrefour, Fransa'da fahiş fiyat artışları yapan markaların ürünlerini satmama kararı aldı. PepsiCo’ya ait hiçbir ürüne raflarda yer verilmeyecek.

Carrefour’dan fahiş fiyat artışları yapan ürünleri satmayacak

PepsiCo markasına ait olan raflara, “Fahiş fiyat artışlarından dolayı bu markayı satmıyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” afişleri asıldı. 

Fransa’da 5 binin üzerinde mağazasıyla hizmet veren Carrefour marketler zinciri, fiyatlar adil seviyelere getirilmediği sürece söz konusu markaya ait hiç bir ürününün satılmayacağını duyurdu. PepsiCo’nun, marketlerde 15’e yakın markası satılıyordu. Bunlar arasında, Lipton, 7Up, Rockstar, Mirinda, Lay’s, Cheetos, Sunbreaks ve Doritos gibi ünlü markalar yer alıyor.

Geri Dön 06 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN