Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Ekim 2023 Cumartesi

Bıçaklı saldırı: Bir öğretmen öldü, iki kişi ağır yaralandı

Fransa’nın, Arras kentinde bir lisede bıçaklı saldırı olayı yaşadı. Olayda bir öğretmen hayatını kaybederken, iki kişi ağır yaralandı.

Fransız polisi failin Çeçen kökenli, kayıtlara radikal olarak geçen bir kişi olduğunu duyurdu. Fransız haber ajansı AFP, olay sırasında failin "Allahu ekber" diye bağırdığını iddia ederken,  diğer medya organları haberin henüz doğrulanamadığını bildirdi. 

İçişleri Bakanı Gerald Darmanin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, failin gözaltına aldığını belirtti. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un olay yerini ziyaret edeceği duyuruldu.

Saldırının ardından Ulusal Meclis, çalışmalarına ara verdi. Başbakan Elisabeth Borne da resmi ziyaretlerini iptal ederek Paris'e döndü.

Geri Dön 14 Ekim 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN