Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Haziran 2023 Cuma

Bıçaklı saldırgan akıl hastanesine kaldırıldı

Fransa'nın Annency kentinde, bir oyun parkında 4'ü çocuk 2 yetişkini bıçakla yaralayan saldırgan, akıl hastanesine kaldırıldı.

Fransa’nın Annecy şehrinde geçen hafta oyun parkında düzenlediği bıçaklı saldırıda 4 çocuk ve 2 yetişkinin yaralanmasına sebep olan saldırgan, akli dengesinin yerinde olmadığı şüphesiyle psikiyatrik hastaneye kaldırıldı. 

Yetkililer, şüphelinin gözaltına alındığı günden beri tek kelime etmediğini, psikiyatrik hastalık geçmişi olmasa da intihara eğilimli olabileceğini dile getirdi. 

İsveç'te sınırsız oturma iznine sahip olan Suriye uyruklu şüpheli, polis nezaretinde iki psikiyatrik değerlendirmeden geçti. Yetkililer, olayla ilgili bir terör şüphesinin şimdilik olmadığını dile getirdi. Saldırganın, saldırı sırasında alkol veya uyuşturucu etkisinde de olmadığı belirtildi. 

Saldırının nedeni hâlen bilinmiyor, saldırgan cinayete teşebbüsle yargılanacak. 

Geri Dön 16 Haziran 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN