Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
17 Kasım 2023 Cuma

AFP haber ajansı CEO’su 'İsrail yanlısı haber yapmamakla' suçlandı

Fransa’da AFP haber ajansı CEO’su Fabrice Fries, 'yeterince İsrail yanlısı yayın yapmamakla' suçlandı. Fries, konuya ilişkin ifade vermek üzere Senato'ya çağrıldı.

Fries’in yayın politikalarında Hamas’ı, Avrupa Birliği, ABD ve İsrail tarafından terör örgütü olarak tanımlaması Senato’da sert eleştirildi. AFP haber ajansı, Yahudi karşıtlığını tırmandırmakla suçlandı. 

Haber ajansı başkanı, yayınlarını savunarak, bağımsız yayıncılığın taraflı bir politikayla değerlendirilemeyeceğini belirtti. AFP’nin, İsrail Hamas arasındaki çatışmalardan sonra; antisemitik, Yahudi, İslamcı gibi ifadeleri kullanmaktan kaçındığı da iddia edildi. 

Geri Dön 17 Kasım 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN