Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Temmuz 2023 Cumartesi

17 yaşındaki genci öldüren polis ifade verdi: Kaçmasından korktum

Fransa'da 17 yaşındaki Nael'i öldüren polis memuru, verdiği ifadesinde "Kaçmasından korktum" dedi.

Fransa’da 17 yaşındaki genç sürücüyü vurarak öldüren polis, verdiği ifadede, sürücünün ‘kaçmasından ve kaçarken diğer polis memuru arkadaşını sürüklemesinden korktuğu için’ tetiği çektiğini ileri sürdü. Polis memuru, genci vurmadan önce ‘kafana kurşun yiyeceksin’ dediği iddiasını yalanladı. 

Polis memuru, olaydan sonra verdiği ilk ifadede de, sürücünün aracını üzerlerine sürmesinden korktuğu için ateş ettiğini söylemişti. 

Ancak olay sırasında orada olan birinin kaydettiği ve sosyal medyada yayılan video, polisin şimdiye kadarki tüm iddialarıyla çelişiyor. Polis memuru, kasten adam öldürme suçuyla tutuklu yargılanıyor.

Geri Dön 08 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN