Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Mayıs 2023 Çarşamba

Uçak biletleri, bu yaz yüzde 50’ye varan oranlarda zamlanabilir

Belçika’da uçak biletleri, şu anda pandemi öncesine göre yaklaşık üçte bir oranında daha pahalı. Uzmanlar, biletlerin bu yaz daha da pahalanmasını, fiyat artışlarının yüzde 50’yi bulmasını bekliyor. 

Ekonomist Wouter Dewulf, Het Laatste Nieuws'e verdiği demeçte, yaz tatilinde özellikle Avrupa ülkelerine yapılan uçuşlar için talebin çok yüksek olduğuna dikkat çekti, talep arzın üzerinde olduğu sürece fiyat artışlarının devam edeceğini vurguladı. Yaz ayları için yapılacak birçok uçuşta, tüm koltuklar şimdiden doldu. 

Uzmanlar, Belçika’da ve dünya genelinde uçak bileti fiyatlarının bir daha pandemi öncesi seviyesine düşmeyeceğini öngörüyor. 

Geri Dön 10 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN