Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Ocak 2023 Çarşamba

Sağlık sendikasından protesto çağrısı

Belçika’da sağlıkçılara yönelik şiddet vakaları son 10 yılda yüzde 50 arttı. Sendika, sağlık emekçilerini protesto yapmaya çağırdı.

Belçika’da sağlık çalışanlarına karşı şiddet vakaları, geçtiğimiz 10 yılda yüzde 50 arttı. De Standaard gazetesi tarafından yayımlanan rapora göre, 2022’de sağlık çalışanlarına yönelik 280’den fazla şiddet olayı bildirildi. Uzmanlar, mağdurların çoğunun olayı yetkililere bildirmediğini, bu nedenle asıl sayının resmi verilerden çok daha yüksek olduğunu vurguluyor. 

SLFP Sendikası, yılbaşı gecesi ambulans çalışanlarına yönelik saldırılara dikkat çekerek, faillerin daha hızlı ve daha sert cezalar alması talebiyle protesto çağrısında bulundu. 27 Ocak’ta zaten bir protesto planlanıyordu, ek protesto eylemleri düzenlenmesi gündemde. 

Sendika, ayrıca acil servislere daha fazla yatırım yapılmasını ve personel eksikliğinin giderilmesini talep ediyor. 

Geri Dön 04 Ocak 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN