Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Aralık 2022 Cuma

“Olay çıkaran Faslıların sosyal yardımı kesilsin” önerisi

Belçika Adalet Bakanı Vincent Van Quickenborne, Dünya Kupası galibiyeti sonrası olay çıkaran Faslıların sosyal yardımının kesilmesini istedi.

Belçika’nın Adalet Bakanı Vincent Van Quickenborne, Dünya Kupası galibiyetinin ardından yapılan ve kısa sürede isyana dönüşen kutlamalara katılan Faslı göçmen çocuklarının ailelerine verilen çocuk yardımının kesilmesi önerisinde bulundu. Flaman Refah Bakanı, öneriye sertçe karşı çıktı ve Adalet Bakanı’nı ‘kendi işine bakmaya’ çağırdı.

Fas’ın İspanya’yı yenerek Dünya Kupası’nda ilk defa çeyrek finale yükselmesi, Belçika ve Hollanda sokaklarında kutlamalara yol açmış, birçok yerde kontrolden çıkarak isyana dönüşen kutlamalara polis müdahale etmişti. 

Geri Dön 09 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN