Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Mart 2024 Pazartesi

Kruvasan ve panini ekmeklerde metal parçacık

Belçika'da, Jacquet markasının tereyağlı kruvasan ve panini ekmek ürünleri, metal parçacık olabileceği gerekçesiyle piyasadan çekildi.

Belçika Federal Gıda Güvenliği Ajansı (FAVV), Jacquet markasının tereyağlı kruvasan ve panini ekmek ürünlerinde metal parçacıkları bulunabileceği gerekçesiyle bu ürünlerin piyasadan çekildiğini ve zaten satılmış olanların da geri çağrıldığını duyurdu. FAVV, söz konusu ürünlerin çeşitli mağazalarda satışa sunulduğunu belirterek, bu ürünleri önceden satın almış olan tüketicilerin sağlık riskleri nedeniyle bu ürünleri tüketmemeleri gerektiğini vurguladı.

Geri çağrılma işlemi, belirli parti numaraları ve son kullanma tarihleri olan ürünlere yönelik. Geri çağrılan tereyağlı kruvasanlar (Pure botercroissants x4) için parti numaraları B057DA ve B065DA; son kullanma tarihleri ise sırasıyla 20/05/2024 ve 28/05/2024 olarak belirlendi. 'PANINIS (x4)' ürünleri için parti numaraları B059DA, B060DA ve B064DA; son kullanma tarihleri ise sırasıyla 23/04/2024, 24/04/2024 ve 28/04/2024 olarak açıklandı. FAVV, kruvasanların 29 Şubat'tan ve panini ekmeklerin ise 11 Mart'tan itibaren piyasaya sürüldüğünü hatırlattı.

Bu ürünlerden satın alan tüketicilere yönelik olarak FAVV, ürünleri satın aldıkları mağazaya iade ederek satın alma bedellerinin iadesini talep edebileceklerini belirtti.

Geri Dön 25 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN