Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Mayıs 2024 Cuma

İçişleri Bakanlığı: Seçim merkezleri güvenli

Belçika İçişleri Bakanlığı 9 Haziran'daki AP seçimleri öncesi, "Siber saldırılar dahil her türlü tehdide hazırlıklıyız. Seçimler güvenli bir ortamda gerçekleşecek" açıklamasında bulundu.

Belçika Federal İçişleri Bakanlığı, 9 Haziran’da yapılacak Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesinde dezenformasyon ve yalan haberlere karşı uyardı. Seçim güvenliğinin sağlandığını belirten yetkililer, sahte oy pusulaları gibi iddiaların asılsız olduğunu açıkladı. 

Belçika İçişleri Bakanlığı sözcüsü VRT NWS'e yaptığı açıklamada, "Siber saldırılar dahil her türlü tehdide hazırlıklıyız. Seçimler güvenli bir ortamda gerçekleşecek" dedi.

Dün, Brüksel'deki Avrupa Birliği Parlamentosu ofislerine eş zamanlı baskınlar düzenlendi. Brüksel Savcılığı, Rusya ile bağlantılı olduğundan şüphelenilen bir çalışanın Brüksel ve Strazburg'daki iki ofisinin arandığını duyurdu.

Geri Dön 31 Mayıs 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN