Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Ağustos 2023 Salı

Hollandalılar, düşük kiralar nedeniyle Belçika’ya taşınıyor

Geçtiğimiz bir yıl içinde çok sayıda Hollandalı, daha düşük kiralar nedeniyle Belçika’da Hollanda sınırına yakın bölgelere taşınıyor. Bu durum, Belçika konut piyasasındaki baskıyı artırıyor. 

Hollanda’da hem kiralık ev arzı daha düşük, hem de kiralar daha yüksek. Belçika’da ise daha düşük fiyata daha büyük bir daire kiralanabiliyor, hatta birçok evin bahçesi de bulunuyor. Bu nedenle, giderek daha fazla Hollandalı, sınıra yakın Limburg ve Antwerp gibi bölgelerde kiralık ev arıyor.

Şu anda Limburg sınır bölgesindeki emlakçıların müşterilerinin yüzde 80’inden fazlasını Hollandalılar oluşturuyor. Bu durum, Belçika’daki emlak piyasasını da baskı altına sokuyor; Limburg bölgesindeki kiralar bir yıl içinde yüzde 5 ila 7 arttı.

Geri Dön 15 Ağustos 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN