Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Şubat 2023 Perşembe

Enerji yardımları kademeli olarak duracak

Belçika’da hükûmet, enerji kriziyle birlikte artan fiyatlara karşı vatandaşı desteklemek adına verdiği enerji yardımlarını nisan başından itibaren kademeli olarak durduracak.

Belçika hükûmeti, vatandaşların enerji faturalarını hafifletmek için yaptığı enerji yardımlarını nisan başından itibaren aşamalı olarak durdurma kararı aldı. Bu nedenle faturaların nisandan itibaren aylık ortalama 20 avro yükselmesi bekleniyor. Doğal gaz ve elektrikte KDV’yi yüzde 6’ya indirme uygulaması ise kalıcı hale getirilecek. 

Başbakan Alexander de Croo, VTM News’a verdiği demeçte, fiyatlar ve faturalar düştükçe yardımları azaltmanın ‘makul’ olduğunu söyledi. Ancak Federal Elektrik ve Doğal Gaz Düzenleme Kurumu tarafından yapılan son araştırmaya göre Belçika, elektrik faturalarına komşu ülkelere kıyasla yıllık 500 avro daha fazla ödüyor. 

Geri Dön 09 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN