Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Eylül 2022 Perşembe

Elektrik faturası yüzünden kepenk indiren fırıncı hükûmete teşekkür etti

Belçika’da bir fırıncı elektrik faturasının 6 katına çıkmasıyla kepenk indirmek zorunda kaldı. Fırıncı "Hükûmete, eylemsizliği ve umursamazlığı için teşekkür ediyorum" dedi.

Belçika’nın Vencimont bölgesinde bir fırıncı, aylık enerji faturaları 1.860 avrodan 11 bin 800 avroya çıkınca kapılarını kapatmak zorunda kaldı. Fırıncı, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "Zor zamanlardan geçiyoruz. Hükûmete, eylemsizliği ve umursamazlığı için teşekkür ediyorum" dedi. 

Ülke çapında çok sayıda fırıncı ve yemek sektöründeki diğer işletmeler, ciddi ölçüde enerjiye bağımlı olduğu için, artan masraflarla mücadele etmek için üretimi büyük ölçüde azaltmak veya tamamen durdurmak zorunda kalıyor. 

Geri Dön 29 Eylül 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN