Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
27 Eylül 2023 Çarşamba

Çocuk bakımı bütçelerini artırma planı

Belçika’nın Flaman Başbakanı Jan Jambon hükumetin çocuk bakımı bütçelerini artırarak 2024 bütçesinin 270 milyon avroya kadar çıkarılabileceğini duyurdu.

Jambon bu kapsamda, 5 bine yakın ek bakım tesisi açılacağını, eğitim kurumlarında çalışacak personel sayısının da yükseltileceğini bildirdi. Jambon, öğretmen açığına karşı eğitim sektörüne 105 milyon avro bütçe ayrılacağını açıkladı. 

Buna ek olarak 2024’ten itibaren dar gelirlilere sağlanan ‘İş Bonusu’nun’ artırılacağı, brüt geliri 3 bin avroya kadar olan çalışanların bu haktan faydalanacağı ifade edildi. 

Flaman hükumeti, yeni elektrikli araçların alımına ilişkin 5 bin avroya kadar teşvik verilmesi yönünde plan yapıldığını da basınla paylaştı. 

Geri Dön 27 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN