Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Nisan 2024 Çarşamba

Brüksel’de uyuşturucu operasyonu

Brüksel'e bağlı Schaerbeek kasabasında polis, uyuşturucu bağlantılı olduğu belirlenen 20'den fazla eve operasyon düzenledi.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de, Schaerbeek kasabasında polis tarafından 20'den fazla eve yapılan baskında, suç örgütleriyle bağlantılı olduğu belirlenen 13 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 150'den fazla polis memuru görev aldı. Bu bölgede, geçtiğimiz şubat ayında yapılan bir başka operasyonda 13 kilo esrar ele geçirilmişti.

İçişleri Bakanlığı, Brüksel'in uyuşturucu çeteleri için bir cazibe merkezi olmaması gerektiğini vurgulayarak, bu tür suçlarla mücadelede en sert önlemlerin alınacağını duyurdu. Bu çerçevede, uyuşturucuyla mücadelede yeni bir araştırma merkezi kuruldu. Bu merkezde uyuşturucu uzmanları, polis, gümrük ve hastane personeline uyuşturucuyla bağlantılı suçlarla mücadele konusunda tavsiyelerde bulunacak. Ayrıca, merkezde dolaşımdaki uyuşturucuların bileşenleri incelenerek, veri tabanına kaydedilecek. Bu sayede uyuşturucuların kökeni ve suç örgütü ağları daha kolay deşifre edilebilecek.

Belçika hükümeti, bu yeni merkez için yıllık 500 bin avro bütçe ayırmayı planlıyor, böylece uyuşturucuyla mücadelede daha etkin adımlar atılması hedefleniyor.

Geri Dön 24 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN