Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Şubat 2023 Perşembe

Brüksel’de hava kirliliği alarmı

Belçika'nın başkenti Brüksel'de hava kirliliği kritik seviyeye ulaştı. Rüzgarın etkisiyle dün kirlilik arttı ancak bugünden itibaren kademeli olarak normal seviyelere gerileyecek.

Başkent Brüksel’de yapılan hava kirliliği ölçümlerinde beklenen eşik aşıldı. Belçika’da hava kalitesinden sorumlu kuruluş olan CELINE, söz konusu kirliliğin halkı uyarmayı gerektirecek kadar yüksek olduğunu kabul etti. Yetkililer vatandaşlardan arabalarını gerekmedikçe kullanmamalarını istedi ve solunum yolu hastalığı olanlara tedbirli olma çağrısında bulundu.

CELINE’den yapılan uyarıda artan rüzgar hızı nedeniyle parçacıkların arttığı söylendi. Ancak bugünden itibaren partikül yoğunluğu kademeli olarak normal seviyelere inecek.

Geri Dön 16 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN