Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Temmuz 2023 Perşembe

Başbakan De Croo: Rusya’yla savaşta olan biz değiliz

Belçika Başbakanı De Croo, Litvanya'daki NATO zirvesinde "Ukrayna’yı Rusya ile savaşında tamamen destekliyoruz, ancak Rusya ile savaşta olan biz değiliz" dedi.

Belçika Başbakanı Alexander De Croo, Litvanya’da düzenlenen NATO zirvesinde yaptığı konuşmada ülkesi ile Ukrayna arasına mesafe koydu, Ukrayna’nın NATO üyeliği için gereken kriterleri henüz karşılamadığını dile getirdi. 

"Ukrayna’yı Rusya ile savaşında tamamen destekliyoruz, ancak Rusya ile savaşta olan biz değiliz" ifadelerini kullanan Başbakan De Croo, Ukrayna'nın ‘zamanı geldiğinde NATO’ya katılabileceğini’ ancak öncelikle tüm kriterleri karşılaması gerektiğini söyledi. 

Savaş bitene kadar NATO üyesi olamayacak

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg de, ‘Ukrayna’nın savaş devam ederken NATO’ya üye olmaması gerektiğine karar verildiğini’ açıkladı, Ukrayna’nın NATO standartlarına gelmesi için birkaç yıllık bir programın oluşturulduğunu aktardı. 

Geri Dön 13 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN