Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Mart 2024 Pazartesi

Viyana'da yaz uçuş programı başlıyor

Viyana Havalimanı, 31 Mart itibarıyla, dünya genelinde 67 ülkede toplam 190 farklı destinasyona uçuş hizmeti sunacak 'yaz uçuş programı' başlıyor.

31 Mart itibarıyla Viyana Havalimanı, yaz uçuş programını başlatıyor. Bu yaz, 60 farklı havayolu şirketi, Viyana-Schwechat üzerinden dünya genelinde 67 ülkeye, toplam 190 farklı destinasyona uçuş hizmeti sunacak.

Havaalanı yönetim kurulu üyesi Julian Jäger'in açıklamasına göre, Lufthansa'nın iştiraki olan AUA, Boston, Bremen ve Tiflis gibi yeni rotalar eklerken, Los Angeles ve Tokyo'ya da doğrudan uçuşlar düzenleyecek.

Düşük maliyetli havayolu Ryanair, Rijeka, Olbia, Tiran ve Split'i uçuş ağlarına katıyor. Wizz Air, Londra ve Barselona başta olmak üzere birçok yeni destinasyona uçuşlar eklerken, Eurowings Berlin rotasını genişletiyor.

Japon havayolu All Nippon Airways (ANA), Ağustos ayından itibaren Tokyo-Haneda'ya tekrar uçuşlar gerçekleştirecek.

Geri Dön 25 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN