Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Mayıs 2024 Çarşamba

Viyana’da kiralar yüzde 11 arttı

Avusturya’nın başkenti Viyana’da ev kiraları, bu yılın ilk çeyreğinde, geçtiğimiz yılın aynı dönemine nazaran yüzde 11 arttı.

Emlak kiralama platformu Immoscout24’ün araştırmalarına göre, başkent genelinde ortalama fiyatlar metrekare başına 18,7 avroya kadar yükseldi. En yüksek artışın Hietzing ve Favoriten bölgelerinde olduğu, metrekare fiyatlarının 20 avroya kadar çıktığı kaydedildi. En düşük artış ise Brigittenau, Ottakring ve Simmering gibi bölgelerde yüzde 3’lük bir artışla yaşandı.

Gayrimenkul uzmanları söz konusu eğilimin kiralık konutlara olan talebin yüzde 26 artmasıyla gerçekleştiğini belirtti.

Viyana’da geçtiğimiz ay, ofis olarak kullanılan bir binanın, izinsiz olarak apartman dairesine dönüştürüldüğü ve kayıt dışı olarak kiraya verildiği ortaya çıkmıştı. Söz konusu konutlarda, Mart 2024’ten bu yana  inşaat ve elektrik yönetmeliklerinde de ciddi ihlaller olduğu bildirilmişti.

Geri Dön 08 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN