Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
17 Ekim 2023 Salı

Uzmanlardan ‘zaman daralıyor’ uyarısı

Avusturya'da uzmanlar, özellikle İsrail-Filistin arasındaki çatışmaların ardından doğal gaz ve elektrik fiyatlarına yüzde 30'a kadar zam gelebileceği konusunda uyarıda bulundu.

Avusturya Enerji Kontrolü Kurumu eski Başkanı Walter Boltz ZIB2’de verdiği demeçte, Orta Doğu’daki çatışmalara işaret ederek, doğal gaz ve elektrik fiyatlarına yüzde 30’a kadar zam gelebileceği uyarısında bulundu. Federal hükûmeti alt yapı önlemleri almaya çağıran Boltz, öngörülen artışın tüketicilere nasıl yansıyacağının değerlendirilmesi gerektiğini savundu. 

İsrail-Filistin çatışmasının ardından Avusturya’da doğal gaz fiyatları geçtiğimiz şubat ayından bu yana en yüksek seviyelere çıktı. Ancak fiyatların buna rağmen Ukrayna Savaşı’nın başladığı dönemdeki oranların altında seyrettiği kaydedildi.

Geri Dön 17 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN