Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Nisan 2024 Salı

Sığınma başvuruları azaldı

Avusturya İçişleri Bakanlığı’nın verilerine göre, 2024’ün ilk üç ayında 6 bin 922 sığınma başvurusu yapıldı. Oranlar, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 32 azaldı.

Sığınma başvuruları azaldı

İlk çeyrekte sığınma başvurularının üçte biri yedi yaş altı çocuklar adına yapıldı. Başvuranların yüzde 53’ü ise 18 yaşın altında, yüzde 46’sı ise kadınlardan oluşuyordu. En fazla sığınma başvurusu ise Suriye ve Afganistan uyruklular tarafından yapıldı. Suriyelilerin sığınma başvurularının yalnızca yüzde 30'u, Afganların ise yüzde 39'u reddedildi.

İçişleri Bakanlığı sınırdaki kontrollerin artırılması ve insan tacirleriyle kararlı mücadele neticesinde kayıt dışı oranların da önemli ölçüde düştüğünü duyurdu.

Geri Dön 23 Nisan 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN