Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Mart 2024 Cuma

Salzburg seçimlerinde oylar yanlış yere yazıldı

Avusturya'nın Salzburg kentinde, geçtiğimiz pazar günü düzenlenen yerel seçimlerde oyların yanlış yazıldığı ortaya çıktı.

Salzburg seçimlerinde oylar yanlış yere yazıldı

Yeni seçilen belediye başkanı SPÖ'lü Martin Dietrich'in APA'ya verdiği demece göre; oylar doğru sayıldı ancak SPÖ'nün oyları FPÖ'ye, FPÖ'nün oyları ise SPÖ'ye yazıldı. Oyların yer değiştirmesi sonrası, SPÖ'nün en güçlü parti olacağı ifade edildi.

Dietrich, sandıklar kapandıktan ve oylar belirlendikten sonra sonuca itiraz ettiklerini ifade ederken; FPÖ de oyların yeniden sayılmasını talep etti. Bölgenin seçim kurulunun, bugün düzenleyecekleri toplantı sonrası ne olacağına karar vermesi bekleniyor.

Geri Dön 15 Mart 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN