Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Şubat 2024 Perşembe

Özel tim okula operasyon düzenledi, silahlar oyuncak çıktı

Avusturya'nın Graz kentinde, bir okulun önünde silahlı gençler olduğu ihbarı üzerine operasyon düzenlendi. Silahlar oyuncak çıktı.

Avusturya’nın Graz kentinde bir okula bu sabah saatlerinde bir operasyon düzenlendi. Okulun önünde silahlı gençlerin olduğu ihbarını alan Graz polisi, Kobra isimli özel bir timle okula gelerek bölgeyi kordon altına aldı. Okul yönetimi ve öğrencilere sınıflarında kalmaları gerektiği duyuruldu.

Operasyonda, ihbar edilen iki çocuğun elindeki silahların oyuncak olduğu tespit edildi. Çocuklar silahları süpermarketten aldıklarını, sadece oyun oynadıklarını belirttiler. Polis çocukların ebeveynleriyle görüştü ve ceza gerektiren bir suç olmadığı açıklandı.

Geri Dön 29 Şubat 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN