Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Haziran 2024 Perşembe

Maliye Bakanlığından acil kodlu 'kimlik avı' uyarısı

Avusturya Maliye Bakanlığı, önceki gece 'acil' uyarı koduyla bir mesaj yayımlayarak 'kimlik avı' yapan sahte sitelere karşı uyarıda bulundu.

Maliye Bakanlığından acil kodlu 'kimlik avı' uyarısı

Maliye Bakanı Magnus Brunner, siber korsanların Avusturya'nın resmi internet sitesi bundesschatz.at'ye benzer sahte siteler tasarladığını belirtti. Bu sahte sitelerde, Bakan Brunner’in sahte (deep fake) videolarının yayınlandığı ve platformların birebir kopyalanarak vatandaşların kimlik bilgilerinin ele geçirildiği bildirildi.

Maliye Bakanlığı, sahte sitelerin reklamlarının Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında yayımlandığını da duyurdu. Bakanlık, yalnızca bundesschatz.at adresindeki resmi erişimin kullanılmasını ve sosyal medya üzerinden çevrimiçi portallara yönlendiren bağlantılara girilmemesi gerektiğini vurguladı.

Geri Dön 06 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN